Ogrzewanie postojowe do busa

Ogrzewanie postojowe do busa to rozwiązanie, które umożliwia utrzymanie optymalnej temperatury powietrza w kabinie kierowcy nie zależnie od tego, jak zimno jest na zewnątrz. Instalacja doskonale sprawdza się w przypadku pojazdów pokonujących długie trasy w niesprzyjających warunkach. Z ich zalet korzystają zarówno właściciele busów dostawczych, jak i busów obsługujących transport osobowy.

Zależnie od napędu busa oraz potrzeb Twojego biznesu sięgając po Webasto do busa możesz wybrać instalację suchą, mokrą lub elektryczną. To przekłada się na szerokie zastosowanie systemu w pojazdach z silnikami wysokoprężnymi diesel, silnikami benzynowymi i silnikami elektrycznymi.

Webasto 12V do busa: Zalety

Powietrzne agregaty grzewcze Air Top marki Webasto oferują wysoki komfort bezpośrednio po włączeniu. Szybko ogrzewają kabinę kierowcy i zapewniają równomierne rozłożenie temperatur w ładowni i przedziale pasażerskim, co w przypadku zabudowy busa przekłada się na komfort cieplny kierowcy i pasażerów.

Alternatywą dla systemów suchych są wodne agregaty grzewcze. Wodne Webasto do busa to rozwiązanie umożliwiające bardziej efektywną i ekologiczną jazdę. Wszystko za sprawą urządzenia, które podgrzewa płyn w układzie chłodzącym pojazdu jeszcze przed rozpoczęciem jazdy. Równocześnie wodne agregaty grzewcze zapewniają optymalną temperaturę w kabinie i przestrzeni ładunkowej.

A co w przypadku samochodów elektrycznych? Także dla busów napędzanych energią elektryczną marka Webasto ma odpowiednie ogrzewanie postojowe. Ogrzewanie jest niezależne od baterii, w związku z powyższym nie tylko nie uszczupla Twoich zasięgów, ale dodatkowo może je zwiększyć w niskich temperaturach nawet o 80 km.

Ogrzewanie postojowe do busa: Warszawa i okolica

Specjalizujemy się w doborze, montażu i serwisie systemów ogrzewania postojowego do samochodów dostawczych, furgonetek i busów. Naszą ofertę budujemy w oparciu o rozwiązania znanych i cenionych producentów, których wybór stanowi gwarancję:

  • wysokiej sprawności systemu,
  • energooszczędnej pracy,
  • wszechstronności zastosowań,
  • bardzo dobrej relacji ceny do jakości.

Wszystkich zainteresowanych montażem ogrzewania postojowego do busa Webasto 12V zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Nasi Specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania.

Dlaczego warto zainstalować ogrzewanie postojowe?