resor do przyczepy warszawaDziałalność fimy Resorrex Shop & Service, rozpoczęta w 1995 roku, jako generalnego przedstawiciela firmy Weweler BV, globalnego wytwórcy w segmencie zawieszeń do pojazdów użytkowych ugruntowała pozycje naszej firmy jako lidera wśród dostawców resorów w Polsce.

Rozległy magazyn, szeroki asortyment, jakość i dostępność oferowanych resorów, w tym resorów do przyczep rolniczych jest głównym atutem naszej firmy. Resory i pióra resorowe, które oferujemy są stale unowocześniane przez firmę Weweler BV, która współpracuje z wieloma instytutami, w zakresie technologii przetworzenia stali.
Współpraca ta owocuje nowymi rozwiązaniami procesów obróbki cieplnej oraz zastosowaniem nowych stopów stali o podwyższonej jakości przy produkcji resorów. To wszystko sprawia, że oferowane przez firmę Weweler BV resory do przyczep charakteryzują się jeszcze lepszymi parametrami użytkowymi i przedłużoną trwałością. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia resorów do przyczep, które zebraliśmy w naszej ofercie z myślą o wymagających klientach. Właściciele gospodarstw chętnie zaopatrują się u nas w niezawodne, bezawaryjne, nowoczesne resory do przyczep. Poznaj ich opinie i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Resory piórowe najlepszej jakości

resory piórowePoprzez nowe metody obróbki cieplnej połączone z obróbką mechaniczna, miedzy innymi w postaci ” kulowania” (uderzanie strumieniem mikroskopijnych kulek w powierzchnię stali, co powoduje usunięcie rdzy i zanieczyszczeń oraz uzyskanie efektu naprężenia własnego ściskającego, co zwiększa wytrzymałość zmęczeniową elementu oraz zapobiega powstawaniu pęknięć) uzyskuje się stal resorową o wysokiej odporności na zmęczenie. Produkowane w ten sposób resory piórowe są bardziej wytrzymałe, a co za tym idzie o wiele mniej awaryjne od resorów do przyczep wykonanych tradycyjnymi metodami obróbki stali.

Resor do przyczepy – Warszawa i cała Polska

Klientów z terenu miasta Warszawa i okolicy poszukujących resorów do przyczepy z usługą montażu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. W stałej sprzedaży posiadamy resory piórowe renomowanego producenta resorów do przyczep – firmy Weweler BV.  Naszą ofertę na resory do przyczep kierujemy przede wszystkim do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorców z terenu całego kraju. Współpracujemy również z warsztatami naprawczymi oraz podmiotami specjalizującymi się w budowie i regeneracji przyczep samochodowych.

Resory do przyczepki – Zamów w jeden klik

Kupowanie resorów do przyczep możliwe jest nie tylko stacjonarnie, ale też online. Warto skorzystać z tej możliwości, ponieważ daje ona dużą swobodę w dostępie do ofert nieograniczonych lokalizacją. Z powodzeniem możesz zamówić resory do przyczepki różnego typu, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji oraz oczekiwań. Masz pytania? O resory do przyczep rolniczych lub inne z asortymentu?

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących dostępności konkretnych rozwiązań prosimy o kontakt. Praktycznie każdy resor piórowy posiadamy w swoim magazynie. W razie braku dostępności, jesteśmy w stanie sprowadzić bezpośrednio od producenta, starając się zapewnić jak najkrótszy czas dostawy.

Katalog resorów

W celu ułatwienia wyboru resorów stworzyliśmy przejrzysty i prosty w obsłudze Katalog resorów. Znajdziesz go poniżej. Katalog obejmuje ponad 30 marek samochodów dostawczych i przyczep, które zaopatrujemy w wysokiej jakości części zamienne. W celu zapoznania się z konkretną ofertą resorów wybierz markę z listy i kliknij. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących wybranych części układu zawieszenia zachęcamy do kontaktu. Specjaliści Resorrex z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania.

Naprawa resorów

Naprawiamy i wymieniamy resory oraz pojedyncze pióra resorów oraz wykonujemy naprawy podwozi w samochodach ciężarowych, bus, dostawczych i pickup.

Dzwoń i umów się na serwis:

  • +48 602 791 363
  • 22 721 13 75
  • 22 722 14 37
  • 22 722 49 97
  • 22 722 29 89
Dowiedz się więcej o dorabianiu piór i resorów