Jako firma Resorrex Shop & Service specjalizujemy się nie tylko w sprzedaży i naprawie resorów i piór resorowych. Nasze usługi obejmują także serwis samochodów ciężarowych i dostawczych oraz ich naprawę. Jeśli szukają Państwo doświadczonych fachowców specjalizujących się w czynnościach serwisowych i naprawie samochodów dostawczych i ciężarowych – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty.

Resorrex Shop & Service – serwis i naprawa samochodów ciężarowych i dostawczych

Jako Resorrex Shop & Service działamy w branży motoryzacyjnej już wiele lat. Pomimo specjalizacji Naszego warsztatu obejmującej zawieszenia resorowe i pneumatyczne, oferujemy również inne czynności serwisowe samochodów dostawczych i ciężarowych, obejmujące serwis układów:

  • Paliwowych
  • Kierowniczych
  • Napędowych
  • Wydechowych
  • Hamulcowych
  • Obsługę eksploatacyjną silników

Oferujemy naprawę samochodów dostawczych marek Fiat, Iveco, Renault, Mercedes – Benz, Citroen, Peugeot, Volkswagen, Opel, oraz wszelkich marek aut ciężarowych, np. MAN, DAF, Volvo, Scania i wiele innych.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Firmę Resorrex Shop & Service tworzy zespół specjalistów, którzy wykorzystują swoje doświadczenie, szerokie umiejętności i sprawdzone metody w dokładnym, sprawnym i terminowym przeprowadzaniu wszelkiego rodzaju czynności serwisowych i napraw samochodów dostawczych i ciężarowych. Dzięki wykwalifikowanej załodze z długoletnim doświadczeniem, w Naszym serwisie mają Państwo gwarancję rzetelności wykonanych napraw, a czas postoju auta jest ograniczony do minimum.

Dysponujemy własną halą naprawczą, a bogate zaplecze sprzętowe i wysokie specjalizacje pozwalają nam na naprawę co najmniej czterech jednostek dziennie. Do napraw samochodów ciężarowych i dostawczych używamy wyłącznie części sprawdzonych i renomowanych producentów, aby zapewnić najwyższy poziom sprawności Państwa pojazdu.

Zarówno serwis samochodów dostawczych i ciężarowych, jak i również naprawa wymagają profesjonalnego podejścia i fachowej wiedzy oraz skrupulatności i odpowiedzialności podczas pracy. To kluczowe kwestie, na które kładziemy szczególny nacisk w naszym warsztacie. Naszym priorytetem jest z jednej strony świadczenie usług na najwyższym poziomie, z drugiej zaś Państwa zadowolenie. Dlatego też, każdorazowo zapewniamy indywidualne podejście proponując rozwiązania dopasowane do problemu, potrzeb i oczekiwań.

Serwis i naprawa samochodów ciężarowych i dostawczych – Warszawa i okolice

Usługi z zakresu serwisu samochodów dostawczych i ciężarowych oraz ich naprawy kierujemy do Klientów z całej Warszawy i okolicznych miejscowości. W razie jakichkolwiek pytań, niejasności czy spraw pilnych prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem.

producent resorów warszawa