ZAWIESZENIA PNEUMATYCZNE DO SAMOCHODÓW

DOSTAWCZYCH

samochód dostawczy iveco

SPECJALNYCH

samochód specjalny

TERENOWYCH

Zestaw zawieszenia pneumatycznego

Semi-Air

zawieszenia pneumatyczne semi air

Coil-Rite

zawieszenia pneumatyczne coilrite

Full-Air

zawieszenia pneumatyczne fullair

Pneumatyczne systemy jezdne – Zawieszenia pneumatyczne

Firma Resorrex Shop & Serwis jako generalny przedstawiciel firmy WEWELER zapewnia dostawy zawieszeń pneumatycznych na rynek polski.

Weweler jest czołowym producentem i dostawcą zawieszeń pneumatycznych na rynek znanych producentów naczep i przyczep. Nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne zawieszeń oraz współpraca z renomowanymi wytwórcami miechów powietrznych m.in. z Firestone zapewniają bardzo wysoką jakość zestawów pneumatycznych, dzięki czemu jest możliwe bardzo dobre wzmocnienie zawieszenia. Potwierdzają to otrzymane certyfikaty oraz uznanie użytkowników pojazdów.

W firmie RESORREX SHOP&SERVICE zaopatrzysz się w wysokiej jakości zawieszenie resorowe oraz wchodzący w jego skład resor pneumatyczny. Wykonane ze stali sprężynowej produkty na etapie wytwarzania zostały poddane fachowej obróbce cieplnej. To sprawia, że odznaczają się one trwałością i wytrzymałością. Zastosowanie specjalnych opasek ściągających utrzymuje płaskowniki w jednym miejscu. Zawieszenie resorowe znajduje zastosowanie głównie w pojazdach dostawczych oraz samochodach typu pick-up. Zaletą takiej konstrukcji jest niewielka masa. Jeden resor pneumatyczny waży mniej niż dwie sprężyny.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem przedsiębiorstw w segmencie małych i średnich firm zajmujących się budową i modernizacją naczep, przyczep w coraz większym stopniu zaspokaja potrzeby także tych wytwórców. Dotyczy to zarówno kompletnych zestawów pneumatycznych jak również części zamiennych. Zawieszenia resorowe na życzenie odbiorców doposażane są w systemy podnoszenia osi współpracujące z osiami SAF, BPW, ROR, DAIMLER CHRYSLER, MIDLIFT, SCHMITZ. Dodatkowym, niezbędnym elementem uzupełniającym są sterowniki systemem (zawory pneumatyczne) zarówno manualne, automatyczne jak i elektroniczne.

Pneumatyczne systemy jezdne dopasowane do indywidualnych potrzeb

Specjalizujemy się w sprzedaży, wymianie oraz naprawie resorów samochodowych oraz innych elementów zawieszenia resorowego i pneumatycznego w we wszystkich typach pojazdów użytkowych. Naszym Klientom oferujemy resor pneumatyczny dostosowany do potrzeb ich biznesu. Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem. W zakresie usług montażowych współpracujemy przede wszystkim z firmami transportowymi i budowlanymi z okolic Warszawy. Dostarczamy również zawieszenia resorowe podmiotom specjalizującym się w budowie i modernizacji naczep oraz przyczep na terenie całego kraju.

Od lat cieszymy się niesłabnącym zaufaniem partnerów biznesowych i klientów indywidualnych. Zapewniamy im kompletne zwieszenia pneumatyczne, jak i poszczególne ich elementy, takie jak resor pneumatyczny, nierzadko wraz z usługą ich wymiany. Pozycję branżowego lidera budujemy w oparciu o zapewnianie wysokiej jakości części renomowanych producentów oraz rzetelną wiedzę naszych ekspertów. Doradzamy, pomagamy w wyborze, świadczymy usługi mechaniczne – działamy kompleksowo i sprawnie, co znacząco skraca okres postoju Państwa pojazdu w warsztacie.

Zawieszenia pneumatyczne – Warszawa

Zawieszenia pneumatyczne dostarczamy wraz z usługą profesjonalnego montażu. Usługi montażowe realizujemy na potrzeby klientów z terenu miasta Warszawa i okolicy. W zależności od indywidualnych potrzeb możemy zapewnić montaż kompletnego zawieszenia pneumatycznego bądź jego serwis i wymianę wyeksploatowanych komponentów.

Nasza oferta bazuje na renomowanych rozwiązaniach, których wybór przekłada się na wysoki komfort i bezpieczeństwo jazdy oraz długą bezawaryjną eksploatację zawieszenia. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

zawieszenia pneumatyczne
system pneumatyczny