Mokre ogrzewanie postojowe – Dlaczego warto?

Ogrzewanie postojowe mokre to jeden ze sposobów na ogrzanie samochodu podczas zimnych dni. Ten rodzaj ogrzewania zapewnia nie tylko optymalną temperaturę w kabinie, ale równocześnie chroni silnik pojazdu i wydłuża jego żywotność. Co więcej, ogrzewanie mokre charakteryzuje się wysoką wydajnością energetyczną – wykorzystuje niewielką ilość energii elektrycznej i paliwa.

Dzięki wysokiej skuteczności i ekonomicznej pracy ogrzewanie mokre jest powszechnie wykorzystywane w pojazdach, których kierowcy podróżują na długich dystansach, a więc w samochodach dostawczych i ciężarowych. To jedno z najlepszych rozwiązań dla biznesu.

W jaki sposób ogrzewanie postojowe chroni silnik?

Ogrzewanie postojowe mokre bazuje na krążącej w obiegu ciepłej wodzie. Ogrzewa ona silnik i jego komponenty, dzięki czemu nawet w przypadku bardzo niskich temperatur nie ma problemu z uruchomieniem samochodu po dłuższym postoju. Jednostka napędowa ma bowiem odpowiednią temperaturę. Równocześnie medium ogrzewa kabinę kierowcy, tym samym stwarzając optymalne warunki do odpoczynku i regeneracji podczas postoju.

Ogrzewanie postojowe mokre: Warszawa i okolica

Zajmujemy się sprzedażą, profesjonalnym montażem oraz serwisem systemów  mokrego ogrzewania postojowego. Staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów w tym zakresie, co przekłada się na precyzyjnie dobrany asortyment systemów grzewczych. Znajdziesz tu ogrzewanie postojowe mokre zaprojektowane i skonstruowane przez światowych liderów tego typu rozwiązań, firmy Webasto i Autoterm. Ich wybór to gwarancja:

  • skuteczności działania,
  • wysokiej wydajności energetycznej instalacji,
  • cichej i bezpiecznej pracy systemu ogrzewania,
  • dobrej ceny.

Oferowane systemy bardzo dobrze wpisują się w zróżnicowane potrzeby właścicieli samochodów dostawczych i ciężarowych, pozwalając na zapewnienie optymalnej temperatury w kabinie pojazdu, przy jednoczesnym ogrzewaniu silnika zimą.

Wszystkich zainteresowanych montażem ogrzewania postojowego mokrego w pojeździe zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Nasi Specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania.