Muller-Mitteltal – Resor 2 piórowy 

  • Producent: EU
  • Nr katalogowy: F411Z025ZA75
  • Nr OEM:
  • grub. 2×19 mm
  • szer. 80 mm
  • dług. Lx/Ly: 412/480 mm
  • SilentBlock: 24,3×50 mm
  • Waga: 17.1 kg

Muller Shop

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów indywidualnych, firm transportowych oraz warsztatów naprawczych dostarczamy elementy zawieszenia do zastosowania w samochodach dostawczych, przyczepach i busach. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują komponenty dedykowane do montażu w pojazdach marki Muller Mitteltal.

Przyczepa Muller Mitteltal towarzyszy nam do 1931 roku. Do tego czasu firma stale projektuje i wykonuje przyczepy przeznaczone do realizacji najbardziej wymagających zadań transportowych. Koncepcja marki zawsze polegała na tworzeniu indywidualnych rozwiązań dla konkretnych wymagań. To przełożyło się na szeroką ofertę naczep i przyczep. Pierwsza specjalna przyczepa Muller Mitteltal to „Unimog”. Pojazd charakteryzował się nieprzeciętną wytrzymałością i zdolnościami terenowymi. W kolejnych latach marka wypuściła na rynek pierwszą przyczepę typu Tandem. Z czasem oferta została poszerzona o seryjną produkcję przyczep tandemowych, platformowych i burtowych. Współcześnie Muller Mitteltal to także znany producent naczep i przyczep niskopodwoziowych projektowanych do przewozu sprzętu, który nie może się poruszać po drogach publicznych.

Przyczepa Muller Mitteltal – Zawieszenie

Znane z wysokiej funkcjonalności i ponadprzeciętnej trwałości przyczepy Muller Mitteltal są chętnie wybierane przez przedsiębiorców. To generuje zapotrzebowanie na części zamienne do systemu zawieszenia. W ofercie Muller Shop firmy RESORREX SHOP&SERVICE posiadamy resory piórowe wysokiej jakości. To komponenty zawieszenia dedykowane do montażu w pojazdach Muller Mitteltal.

Oferowane resory charakteryzują się wykonaniem z wysokogatunkowej stali sprężynowej, czemu zawdzięczają swoje właściwości i wysoką trwałość. Resor piórowy odgrywa rolę elementu prowadzącego i resorującego. Jego zastosowanie wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy, tym samym umożliwiając realizację usług transportowych w trudnych warunkach terenu.

Obok części zamiennych zapewniamy również profesjonalną usługę montażu. Do skorzystania z usług montażu zachęcamy przede wszystkim kierowców z terenu miasta Warszawa i najbliższej okolicy.