Pojazdy marki DAF stanowią jedne z najchętniej wybieranych przez przedsiębiorców w Polsce. Ich wybór jest podyktowany wysoką jakością oferowanych przez producenta rozwiązań, dzięki czemu samochody DAF doskonale sprawdzają się w najtrudniejszych nawet warunkach eksploatacji. Aby zapewnić wysoką sprawność i niezawodne działanie Państwa floty firmowej oferujemy profesjonalny Serwis DAF.

Usługi serwisowe świadczymy w ramach nowoczesnego, kompleksowo wyposażonego warsztatu samochodowego. Liczne szkolenia i ciągła praktyka sprawia, że nasza kadra z łatwością znajduje rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych i mechanicznych, z którymi mierzą się właściciele i użytkownicy pojazdów DAF.

W ramach usług serwisowych realizujemy naprawy pojazdów dostawczych, ciężarowych i specjalistycznych. Wpieramy właścicieli przyczep i naczep, jak również świadczymy usługi na potrzeby przewoźników działających w branży transportu osobowego.

Serwis DAF – Warszawa i okolice

Klientów z terenu miasta Warszawa i okolicy zainteresowanych skorzystaniem z usług profesjonalnego Serwisu DAF zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.

Zapewniamy:

  • naprawy realizowane w oparciu o oryginalne części i wysokiej jakości zamienniki,
  • stałą obsługę i koordynację floty w zakresie utrzymania pojazdów (wymiana filtrów, wymiany oleju, kontrola stanu układu hamowania, itp.),
  • wymianę resorów i naprawy układu zawieszenia.

To, co nas wyróżnia to krótki czas oczekiwania na naprawę pojazdu. Profesjonalne stanowiska obsługowo-naprawcze wyposażone w hydrauliczne podnośniki podłogowe umożliwiają szybką i efektywną pracę. W efekcie ograniczamy czas postoju samochodu w warsztacie (i wynikające z tego tytułu straty finansowe) do absolutnego minimum.

Jako Serwis DAF współpracujemy z partnerami biznesowymi i właścicielami prywatnymi. Oferujemy możliwość korzystania z kompleksowej obsługi serwisowej, w ramach której Nasz Zespół realizuje przeglądy techniczne i naprawy pojazdów zgodnie z założonym harmonogramem utrzymania floty.