Resory paraboliczne to rozwiązanie, które zdaje się konsekwentnie wypierać z rynku tradycyjne resory wielopiórowe. Za ich wyborem przemawia przede wszystkim fakt, iż ze względu na swoją budowę zużywają się znacznie wolniej niż resory wielopiórowe. Są również praktycznie bezobsługowe, a co ważniejsze dzięki ich zastosowaniu można w łatwy i bezpieczny sposób zwiększać ładowność pojazdu.

Ze względu na swoje właściwości resor paraboliczny jest chętnie wykorzystywany przez producentów pojazdów, jak również użytkowników, którzy mają możliwość przeprowadzić modernizację układu zawieszenia i wymienić tradycyjny resor piórowy właśnie na resor paraboliczny.

Co warto wiedzieć decydując się na resory paraboliczne?

Resory paraboliczne są w wprawdzie bardziej wytrzymałe niż piórowe, jednak jednocześnie charakteryzują się mniejszą nośnością i zdolnością do wytrzymywania przeładowania. Są również bardziej problematyczne w regeneracji, co – w przypadku awarii – zwiększa wpływa na koszt naprawy. Nie zmienia to jednak faktu, iż resor paraboliczny wyznacza nowe trendy w mechanice pojazdowej i jest świadomie wybierany przez coraz szersze grono klientów, zwłaszcza kierowców, którym zależy na wysokim komforcie jazdy.

Resory paraboliczne Warszawa

resory paraboliczneJako dystrybutor resorów do przyczep oraz pojazdów użytkowych Naszym Klientom oferujemy resory paraboliczne znanych i cenionych w branży producentów. Dostępne w naszym asortymencie resory paraboliczne charakteryzują się wysoką jakością wykonania, co przekłada się na ich trwałość i niezawodność, także w warunkach intensywnej eksploatacji pojazdu.

Współpracujemy z klientami indywidualnym, przedsiębiorcami, a także warsztatami naprawczymi specjalizującymi się w usługach związanych z regeneracją zwieszeń w pojazdach użytkowych, przyczepach i naczepach.

Klientów zainteresowanych zakupem resorów parabolicznych do konkretnego pojazdu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu z Działem Sprzedaży. Jeśli dany resor paraboliczny nie znajduje się aktualnie w naszym magazynie, postaramy się go dla Ciebie zdobyć.