Resory paraboliczne to rozwiązanie, które zdaje się konsekwentnie wypierać z rynku tradycyjne resory wielopiórowe. Za ich wyborem przemawia przede wszystkim fakt, iż ze względu na swoją budowę zużywają się znacznie wolniej niż resory wielopiórowe. Są również praktycznie bezobsługowe, a co ważniejsze dzięki ich zastosowaniu można w łatwy i bezpieczny sposób zwiększać ładowność pojazdu.

Co warto wiedzieć decydując się na resory paraboliczne?

Resory paraboliczne są w wprawdzie bardziej wytrzymałe niż piórowe, jednak jednocześnie charakteryzują się mniejszą nośnością i zdolnością do wytrzymywania przeładowania. Są również bardziej problematyczne w regeneracji, co – w przypadku awarii – zwiększa wpływa na koszt naprawy.

Resory paraboliczne Warszawa

resory paraboliczneJako dystrybutor resorów do przyczep oraz pojazdów użytkowych Naszym Klientom oferujemy resory paraboliczne znanych i cenionych w branży producentów. Dostępne w naszym asortymencie resory paraboliczne charakteryzują się wysoką jakością wykonania, co przekłada się na ich trwałość i niezawodność, także w warunkach intensywnej eksploatacji pojazdu.

Współpracujemy z klientami indywidualnym, przedsiębiorcami, a także warsztatami naprawczymi specjalizującymi się w usługach związanych z regeneracją zwieszeń w pojazdach użytkowych, przyczepach i naczepach.

Klientów zainteresowanych zakupem resorów parabolicznych do konkretnego pojazdu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu z Działem Sprzedaży.