MAN to znany i ceniony w Europie producent samochodów ciężarowych, autobusów, samochodów dostawczych, silników oraz urządzeń przemysłowych. Polscy przedsiębiorcy wybierają samochody dostawcze MAN i ciężarówki ze względu na ich niezawodność, komfort prowadzenia i bezpieczeństwo.

Jednak nawet najlepszej jakości pojazd dostawczy wymaga wymiany części eksploatacyjnych i płynów, a nierzadko także naprawy. W celu zapewnienia jak najwyższej wydajności Państwa floty oferujemy profesjonalny Serwis MAN. Serwisujemy pojazdy dostawcze i samochody ciężarowe. W zależności od preferencji i możliwości Klienta pracujemy na częściach oryginalnych oraz wysokiej jakości zamiennikach. To przekłada się na jakość naprawy oraz parametry użytkowe pojazdu, który zachowuje pewne prowadzenie nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Jedną z naszych specjalności jest serwis układu zawieszenia. Ze względu na specyficzną eksploatację pojazdów w samochodach dostawczych i ciężarowych to resory i układ zawieszenia są szczególnie podatne na zużywanie się. Jeśli nie zostaną wymienione na czas mogą spowodować awarię i unieruchomienie pojazdu. Zapewniając ich szybką i profesjonalną wymianę ograniczamy ryzyko awarii i obniżamy potencjalne straty przedsiębiorstwa z tytułu niezamierzonego postoju pojazdu do minimum.

Serwis MAN – Warszawa i okolica

Klientów z terenu miasta Warszawa i okolicy zainteresowanych usługami serwisowymi zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą Serwisu MAN. Dysponujemy nowoczesnym, w pełni wyposażonym warsztatem. Dostęp do profesjonalnych stanowisk obsługowo-naprawczych z hydraulicznymi podnośnikami podłogowymi zapewnia możliwość szybkiej diagnostyki usterki i jej usunięcia.

Jako Serwis MAN oferujemy:

  • realizację napraw w trybie doraźnym,
  • stałą opiekę serwisową nad flotami,
  • krótki czas oczekiwania na naprawę pojazdu,
  • wysoką jakość świadczonych usług.

Nasi Serwisanci to wysoko wyspecjalizowani mechanicy samochodowi, którzy stale podnoszą swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach. Ich wiedza i doświadczenie poparte nowoczesnym zapleczem narzędziowym pozwala nam gwarantować usługi na najwyższym poziomie.