ZAWIESZENIA PNEUMATYCZNE DO SAMOCHODÓW

DOSTAWCZYCH

SPECJALNYCH

TERENOWYCH

ZESTAWY PNEUMATYCZNE

Semi-Air

Coil-Rite

Full-Air

Pneumatyczne systemy jezdne – Zawieszenia pneumatyczne

Firma Resorrex Shop & Serwis jako generalny przedstawiciel firmy WEWELER zapewnia dostawy zawieszeń pneumatycznych na rynek polski.

Weweler jest czołowym producentem i dostawcą zawieszeń pneumatycznych na rynek znanych producentów naczep i przyczep. Nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne zawieszeń oraz współpraca z renomowanymi wytwórcami miechów powietrznych m.in. z Firestone zapewniają bardzo wysoką jakość zestawów pneumatycznych, dzięki czemu jest możliwe bardzo dobre wzmocnienie zawieszenia. Potwierdzają to otrzymane certyfikaty oraz uznanie użytkowników pojazdów.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem przedsiębiorstw w segmencie małych i średnich firm zajmujących się budową i modernizacją naczep, przyczep w coraz większym stopniu zaspokaja potrzeby także tych wytwórców. Dotyczy to zarówno kompletnych zestawów pneumatycznych jak również części zamiennych. Zawieszenia pneumatyczne na życzenie odbiorców doposażane są w systemy podnoszenia osi współpracujące z osiami SAF, BPW, ROR, DAIMLER CHRYSLER, MIDLIFT, SCHMITZ. Dodatkowym, niezbędnym elementem uzupełniającym są sterowniki systemem (zawory pneumatyczne) zarówno manualne, automatyczne jak i elektroniczne.