Działalność fimy Resorrex Shop & Service, rozpoczęta w 1995 roku, jako generalnego przedstawiciela firmy Weweler BV, globalnego wytwórcy w segmencie zawieszeń do pojazdów użytkowych ugruntowała pozycje naszej firmy jako lidera wśród dostawców resorów w Polsce.

Rozległy magazyn, szeroki asortyment, jakość i dostępność oferowanych resorów jest głównym atutem naszej firmy. Resory i pióra resorowe, które oferujemy są stale unowocześniane przez firmę Weweler BV, która współpracuje z wieloma instytutami, w zakresie technologii przetworzenia stali.
Współpraca ta owocuje nowymi rozwiązaniami procesów obróbki cieplnej oraz zastosowaniem nowych stopów stali o podwyższonej jakości przy produkcji resorów.

Resory najlepszej jakości

Poprzez nowe metody obróbki cieplnej połączone z obróbką mechaniczna, miedzy innymi w postaci ” kulowania” (uderzanie strumieniem mikroskopijnych kulek w powierzchnię stali, co powoduje usunięcie rdzy i zanieczyszczeń oraz uzyskanie efektu naprężenia własnego ściskającego, co zwiększa wytrzymałość zmęczeniową elementu oraz zapobiega powstawaniu pęknięć) uzyskuje się stal resorową o wysokiej odporności na zmęczenie.

Wybierz markę